Pure cotton fabric double bed bedsheet with 2 pillow covers
Size 108 by 108
| SKU | 52 |
| Category | Bedsheets, Double Bed Bedsheets |
| Fabric | Pure Cotton |
| Hand Block Printed | |
| Top | 2.5m (Unstitched) |
| Bottom | 2.5m (Unstitched) |
| Dupatta | 2.5m with Zari Lace |
| Neck Work | Gota Patti |
| Wash Care | Hand wash recommended |
| Origin | Jaipur, Rajasthan, India |
Reviews
There are no reviews yet.